Barrel pada, gadno.
E sad, jedno pitanje na koje odgovor ne bi dobio ni Sigmund Fuckin' Frojd:
Euro Petrol ima 95 i Superplus100 koji se prodaje po cijeni 98ice. Da li je to stvarno Superplus100 ili je neka muljavina?
Barrel pada, gadno.
E sad, jedno pitanje na koje odgovor ne bi dobio ni Sigmund Fuckin' Frojd:
Euro Petrol ima 95 i Superplus100 koji se prodaje po cijeni 98ice. Da li je to stvarno Superplus100 ili je neka muljavina?
TAKUMI
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks