Ne znam, ne stizem da vidim jer je prebrza ;P Salu na stranu, svaki nacipovani (a i vecina stock) dizel dimi kad se poklopi gas iz nizih obrtaja, pogotovo ako se auto cesto vozi lagano/kroz grad pa se skuplja cadj. Kod mene je mapa odradjena da nema preveliki kick nego ide dobro do skoro 5Krpm + je i uradjen EGR-off tako da ne dimi mnogo, pogotovo ako se cesto vozi brzo.





Reply With Quote
Bookmarks