Koja je poenta ovog texta? "Svi ste debili sto kupujete dizel po 1.1 €, kad mozete se voziti na ulje od 0.65 €"?
Koja je poenta ovog texta? "Svi ste debili sto kupujete dizel po 1.1 €, kad mozete se voziti na ulje od 0.65 €"?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks