Veli lik na dizel se ore, na plin se kuva a na benzin se vozi. I ode na pumpu i sipa super 95 za 5€:lolblue:
Veli lik na dizel se ore, na plin se kuva a na benzin se vozi. I ode na pumpu i sipa super 95 za 5€:lolblue:
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks