Smokovac je jedino mjesto dje treba da stoji tabla centar grada i iskljucenje ko hoce u pg da ulazi. Prostorno i prakticno najednostsvnija i najnormalnija stvar, bulevar je tu, a i sad to moraju napravit bez ako ne misle da prelijece narod kolima preko morace. E sad sto je mugosa kupio po livada na marezu pa se mora to otkupit, to je druga stvar sto ce da forsiraju iskljucenje na marezu pa kroz tolose da se ulazi u pg, e zamislite taj haos. Al ono, nasa posla


Sent from my iPad using Tapatalk