Ne moze Fedor da se nosi sa danasnjim borcima, SAMO ZBOG GODINA. On jeste obiljezio jedno vrijeme, i uvijek ce biti pamcen po tome sto jeste i sto je napravio, ali godine rade svoje. On i sad mozda trenira dosta, jednostavno ne moze covjek sa time da prekine, to valjda udje u krv. Ipak mu je to bio na neki nacin zivotni poziv, time se bavio, nije morao da misli oce li sutra KAP da se proda pa da podje na ulicu. Ali i pored svega ne moze danas protiv Velaskeza ili Dos Santosa, samo zbog godina. Nista nije vjecno. Ne kazem da je on prestar, nema pedeset. Ima sad 38 god mislim, ali vec dvije tri godine se ne bori profesionalno, a sve to ostavi traga. I Dan Henderson ima 42-43 ako se ne varam pa se i dalje bori, pa je od nekog skoro popio batine, i to dobar nokaut.
Ali niko od danasnjih teskaca ufc-ovaca ne moze napravit toliki uspjeh i postovanje za sebe kao Fedor.





Reply With Quote
Bookmarks