Quote Originally Posted by AAN View Post
Ja se moram vratit na pricu sa suzukijem i audijem kod ognjista,danas sam nekoliko puta prosao tom dijonicom i svaki put sam ze zaprepastio kad sam vidio na sta suzuki lici...Jos su se boci jastuci otvorili i cak je i to bilo zalud,ocigledno je isao audi ogromnom brzinom sudeci na sta lici bocna strana suzukija....Izvinite ali nisam imao srca da slikam to auto...

Đe je tačno ta diJonica?