Radja, klikni na troskovi... I vidjeces 0.99 eur mjesecno. Dobijas visa electron i sms za priliv/odliv. Mozda moze i bez klasik paketa samo da se otvori tekuci i uzme visa electron za 0.7, ali mozda tada placas odrzavanje racuna, pa se isplati uzeti klasik.
Sent from my iPhone using Tapatalk





Reply With Quote
Bookmarks