Originally Posted by .Bole Ja ulazim od jutros svakih pola sata i nema,ajde dako je dodaju ova 3 sata,posto mi treba Sent from my iPad using Tapatalk HD Da ne bude da lažem, uđi preko interent explorera, meni preko chroma vodi na Kipar. Probaj da ukucaš ovu adresu u internet exploreru i vidi prolazi li, meni prolazi.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks