Quote Originally Posted by .Bole View Post
Ja ulazim od jutros svakih pola sata i nema,ajde dako je dodaju ova 3 sata,posto mi treba


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Da ne bude da lažem, uđi preko interent explorera, meni preko chroma vodi na Kipar.




Probaj da ukucaš ovu adresu u internet exploreru i vidi prolazi li, meni prolazi.