Originally Posted by stevann propasce ovi biznisi usluga narucivanja preko ebay-a plus nema provizije. top. a i brate jedinim klikom sve zavrsis. a ne gatanje oce li stic u hrvatsku il dje. plus, nadam se da ce nas dosta prodavaca na ebay prihvatit kao destinaciju za slanje zbog ovoga
f6
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks