JaffaCakes - zato sto je crnogorski mentalitet = vw/bmw/merc...
Zato sto je alfa na losem glasu od '90, kad nije bilo djelova ni dobrih majstora(a i sad ih je malo),a golf za to vrijeme prelazio milione.
Zato sto je zastupnostvo katastrofa(sto je brzi_pas objasnio).
Jer se alfa smatra egzotikom.
Ako je ne odrzavaju od pocetka kako treba polovna je osjetljivija na nase gorivo/djelove/majstore/puteve nego druga auta koja se masovno voze po Cg., i zato sto nam je standard nikakav pa ne mozemo kupit novu i odrzavat je kako treba. Jer smo banana drzava za sve, pa i za automobilizam.
s alfa plam-a





Reply With Quote
Bookmarks