Quote Originally Posted by AL no1 View Post
Nemaju Vuchica,jednog Vuchica kome se do juche manje vishe svako sprdao !
Ja sam mu se prvi sprdao i zamjerao na dramaturgiji.Ali što se tiče ovih stvari, kapa dolje.Pokazao se kao dostojan svoje fotelje.