
Originally Posted by
radza-madza
Sava eskimo s3+ za snijeg je baš dobra....Mada mi buraz na g4 vozi već par god barum ide na žb redovno zimi i nije imao problema...Sava će ti se kroz pg brže trošit jer je kao silikon...tako da vidi šta ti je prioritet...cjenovno su tu neđe...
Bookmarks