Quote Originally Posted by radza-madza View Post
Sava eskimo s3+ za snijeg je baš dobra....Mada mi buraz na g4 vozi već par god barum ide na žb redovno zimi i nije imao problema...Sava će ti se kroz pg brže trošit jer je kao silikon...tako da vidi šta ti je prioritet...cjenovno su tu neđe...
Meni treba najbolja guma za pg (u rangu cijena sava i barum), necu ga ja obrtat na sjever.