.....u srecnim zemljama gdje ima zakona i sl. svaki gradanjin ili ucesnik u saobracaju,vozac-suvozac ili pjesak kada vidi da neko bahato i nekontrolisano vozi ili ugrozava druge u obavljanju saobracaja duzan je i treba da obavijesti policiju e sad to sto kod nas nema to je nas stav i pogled na zivot koji kratko traje jer naletis na neku budalu i ubije tebe i porodicu....