Što je ovo poskupljenje za ove forumaške ECO motore benzince koji ne prelaze sa potrošnjom 5.5 litara na 100 km? To im je 16 centi više na tu potrošnju i pređene kilometre.
Još ako pale klimu, ne prelazi im 5,7 litara gradske
Hahaha potpuno si u pravu,eto ga mene ispred kuce teski alkoholicar pa me ne sjekiraju ova 3 centa
Vise bih se zabrinuo da su obalili 3 centa
Bookmarks