Quote Originally Posted by Director View Post
Što je ovo poskupljenje za ove forumaške ECO motore benzince koji ne prelaze sa potrošnjom 5.5 litara na 100 km? To im je 16 centi više na tu potrošnju i pređene kilometre.

Još ako pale klimu, ne prelazi im 5,7 litara gradske
Hahaha potpuno si u pravu,eto ga mene ispred kuce teski alkoholicar pa me ne sjekiraju ova 3 centa
Vise bih se zabrinuo da su obalili 3 centa