Hahaha polako Jovo dje zuris mozda smo zakasnili ali ja mislim da smo na vrijeme da mijenjamo nesto u sto ce se krenut ovih dana no nema se potrebe pisat odje ionako nikoga ne zanima CG liga.
Hahaha polako Jovo dje zuris mozda smo zakasnili ali ja mislim da smo na vrijeme da mijenjamo nesto u sto ce se krenut ovih dana no nema se potrebe pisat odje ionako nikoga ne zanima CG liga.
Last edited by PrijekiLijek; 05-06-13 at 15:22.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks