Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
Interesantno kako po gradu jutros nema grafita "Mugi je homo", "Mugi pushti nas" i tako dalje
Samo polako ima vremena da se pokrene sve


Sent from my iPad using Tapatalk HD