Ma zajebi potrosnju. To je prava potrosnja. Sve ispod 15 je za sekaperse.
Pa znas i sam frende kako ide,kad onako leti potrosnja je zadnja stvar o cemu covjek razmislja.Al o5 ga koristim kao evry day car jer bi mi bilo zao da lezi u garazu vecinu vremena...
Btw kad ces doc da montiramo onaj interkuler sto mi je stigao?
Bookmarks