Meni samo idu na živce izrazi "voda","rega","drot" itd. koje je od Fabije preuzelo pola foruma...Potpuno nebitno za temu,ali eto :P

Evo su novinari Vijesti opet aktivni na forumu,današnje "Vijesti" - strana 38.