Originally Posted by .Bole Ok ujedinjenje ali jebiga kolko je djece bilo prije toga i sad ima pa se ne cuje, no je sergej cuo nekako i sad svi Baš to me nervira.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks