Quote Originally Posted by Stradivari View Post
I ja kažem, Bone, nek je vječna Crna Gora. Ne samo da kažem, nego to stvarno mislim i želim.
Ali ti mi, kao ni citirani autor, ne odgovoriste na osnovu čega tvrdite da cu Crnogorci većinski narod u Crnoj Gori.
Poštovani Stradivari,

AKO NIJE-BIĆE VEĆINSKI!!!

Pozdrav,