Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
Je li to moguce!!!???? :P :P :P


Jutros me je obradovalo saznanje kad sam se probudila da, iako sam bila neispavana (po defaultu), nisam u putu vishe, vec u svom krevetu.

A i Sunce je nekako ljepse ovdje, chini mi se...
Sve je moguće danas možda je bila kriva i moja majica sa vjevericama

E neka si došla ne mogu te uhvatit', stalno mi izmičeš.