
Originally Posted by
^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^
Je li to moguce!!!???? :P :P :P
Jutros me je obradovalo saznanje kad sam se probudila da, iako sam bila neispavana (po defaultu), nisam u putu vishe, vec u svom krevetu.
A i Sunce je nekako ljepse ovdje, chini mi se...
Bookmarks