Posadila sam iz lumuna sjemenke, i kući su mi se smijali da to nikad neće niknuti. I niklo je, sad imam malu stabljiku limuna :highly_amused:
Posadila sam iz lumuna sjemenke, i kući su mi se smijali da to nikad neće niknuti. I niklo je, sad imam malu stabljiku limuna :highly_amused:
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks