Pa jbt, uplati "ofrlje" tj. znaš otprilike koje pakete koristiš, puta broj mjeseci koliko duguješ... Eto...
P.S. Juče me poruka o dugovanju izluđela, da sam morao jutros uplatiti dugovanje...