Quote Originally Posted by Stivi View Post
treba mi mala pomoc

na jedan racunar imam WiFi kartucu i LAN , e sad preko LAN-a je zakacen jedan uredjaj , kada upalim WiFi taj uredjaj nece da funkcionise , kada desableujem wifi onda radi , isto mi se desava i kad zakacim Mobilni modem , nema interneta sve dok ne pogasim mrezne ?

sta treba da setujem , sta da radim ???
DialUp Modem