Sutjeska-Bokelj 2:0
Shushnar se odma upisao, mada nijesam neshto precerano zadovoljan. Ovaj Isidorovic je dobar igrach... Duplo je bolje igrao 2. tim, tj. omladinci drugo poluvrijeme.