Sutjeska-Bokelj 2:0
Shushnar se odma upisao, mada nijesam neshto precerano zadovoljan. Ovaj Isidorovic je dobar igrach... Duplo je bolje igrao 2. tim, tj. omladinci drugo poluvrijeme.
Sutjeska-Bokelj 2:0
Shushnar se odma upisao, mada nijesam neshto precerano zadovoljan. Ovaj Isidorovic je dobar igrach... Duplo je bolje igrao 2. tim, tj. omladinci drugo poluvrijeme.
Slazem se.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks