Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
A i morao bi fabricki da ima i benzin+plin, zbog hladnoce i paljenja, zasto bi fabrika to radila? Niko ko kupuje to auto od 100.000 eura NOVO, nece rec e necu da ga uzmem zato sto nema plin! Mi pricamo o polovnim autima velike klase, u koja mozes da ugradis plin i vozis se za male pare
Postoji varijanta autogas uredjaja koji ne zahtijevaju benzinsko paljenje i i kod njih se plin ubrizgava u tečno stanju u cilindre ali mu je cijena tipa 5000€. Fabia napiši nam nešto o tome.