Originally Posted by cvxcomputers Jesam li ja ovo pod halucinacijama ili je lik stavio PLIN na Turbo 4.5L V8 Porsche? :motherofgod: Naravno da je stavio...i to danas.
TAKUMI
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks