Ja znam da sma primao istu platu 2007 i sada i navjerovatnije ću i za 5 godina istu tako da mi je to dovoljan orjentir...
Ja znam da sma primao istu platu 2007 i sada i navjerovatnije ću i za 5 godina istu tako da mi je to dovoljan orjentir...
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks