Bonja, samo da napomenem/podsjetim da u čitavoj onoj priči o profesoru Vukotiću uopšte nisam ulazio u ispravnost njegovog poslovnog, državnog i profesorskog angažmana, u njegovu stručnost i u efekte njegovog činjenja - to nisam nigdje pominjao i komentarisao jer je ovo konkretna tema o osiguranju.





Reply With Quote
Bookmarks