Ja kad bi opet uzimao sedmicu, kupio bi sigurno automatic jer sigurno više nikad ne bih kupio auto preko 3L, država ubi sa registracijom. A realno sedmica sa takvim motorom (2.8L benz ili 3.0D) je trom, na toliku kilažu 200 konja je premalo tako da ništa od brze vožnje nego lagano u D, desna ruku na koljeno neke ženke i super. Kad bi uzimao trojku, samo manuel.