E sad ja ne znam oćes li ti da otrujes rodbinu hemijom ili da ih ugostis, ali u Crnoj Gori docekati stidne goste bez priganica ne valja. Jos im reci da se u kući ne smije zapaliti pa iskljuci grijanje . Imas i onu rezervu verziju.
Spremis dvije vrste cime ih oćes castiti pa pogledas jesu li dosli praznih ruka, pa ako su dosli s g... u naramak onda iznesi i stavi neke slane stapiće i po casu vode da ne kaslju i obavezno po dvije cackalice za nedajboze ako imaju koji supalj zub. Ne boj se da će drugi put doći i briga skinuta s vrata