NSX, ako ćeš 530D e39 2002-go, učuvan spolja i unutra top, unutra je kao da nijedna guzica nije sjela u taj sic. Drug mi ga prodaje, ako te intersuje , javni.
NSX, ako ćeš 530D e39 2002-go, učuvan spolja i unutra top, unutra je kao da nijedna guzica nije sjela u taj sic. Drug mi ga prodaje, ako te intersuje , javni.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks