hahaha a i to ti je tacno..crni humor proguta 20e kao da ih nije ni bilo..
a vidis da se furaju dizeli M5 dizel sa tri turbo punjaca,brzi dizel od benzinca...![]()
hahaha a i to ti je tacno..crni humor proguta 20e kao da ih nije ni bilo..
a vidis da se furaju dizeli M5 dizel sa tri turbo punjaca,brzi dizel od benzinca...![]()
Last edited by Biznismen Podgorica; 08-12-11 at 09:53.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks