Results 1 to 25 of 20604

Thread: Saobracajne Kazne

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,970
    Thanks Thanks Given 
    288
    Thanks Thanks Received 
    183
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Zasto bi rizikovao zbog 70 eura?
    Pogotovo ako tamo ima robijašova koji su uvećali svoje penise, sipali su im vijagru u vodu, i taman traže da razviju novu vezu

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    A u spuz ako odlucis da ides ja vjerujem tek bi te za 10 god zvali, tamo nema mjesta ni za teza djela, a ne za pojas i pjesake
    Vidi se ko zna :mrgreen:

    Meni je drug MOLIO da ga više uzmu. A "EXPERTI" su mu dali poziv da se pojavi kod njih (određenog datuma), on omlatio s CT, spremio sve što treba (na 2-3 mjeseca)... I naravno, familija plače, opraštaju se, on omlati do tamo I VRATE GA :mad:
    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Da se pofalim, popih jednu kaznu kod Cetinja, Zagrablje mjesto ili tako nesto. 90 na 50 ogranicenje (ko to postavi tu oca mu ***** za vazda), ali bijehu neki posteni moNci (stariji neki i neki celavi) pa mi nalog samo napisase za 30 evara.
    Vracam se nazad juce, i danas opet tuda prolazim, oni psiu li pisu, i to samo ta dvojica, ka da samo 2 policajca u Cetinje postoje.
    ON TOPIC:

    Što je ovo s policijom danas? Prvo su me trljali na standardno mjesto, jer sam NAVODNO prošao kroz crveno, a bila mi je zelena strelica desno, pa prije 20min kod Euro Petrol pumpe. Duvao sam ka manit jedno 15 sekundi u dreger... Oči su mi došle ka Mišini Božoviću dok je8e... (naravno, 0,00; a pojas vežem i kad hoću da se preparkiram)...

    Izgleda da je bio prvi, stigle plate... Pa da ugrabe ljude dok nisu potrošili :mrgreen:
    Last edited by cvxcomputers; 03-11-11 at 02:24. Reason: Mišina, car i idol mladih koji žele da budu Chuck Norris medju yebatchima

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Konacno kazne?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-14, 12:13
  2. Kazne za parkiranje u BG
    By sport89 in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 05-07-11, 13:57
  3. Saobracajne nesrece
    By ^izzy^ in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-10, 12:08
  4. prelazak granice bez saobracajne?
    By Spale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 24-04-10, 12:05
  5. Ko je kriv za brojne saobracajne nesrece u CG?
    By Max Mozley in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 426
    Last Post: 27-05-08, 06:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •