mora da se malo salite ...
origano je najmanji problem kesica je 10c
kechap 500gr ~1e - za oko 5 pica jedna boca (mada ja volim dost kecapanapicu , e sad ko stavi dvij kapi vjerovatno moze 10 od jedne boce)
300gr trapista ti je 2-2.5e
300-400gr sunke ti je isto 2-2.5e
3 kore x 0.60c
ako pomenemo teglicu malu sampinjona barenih koja je 1.20e (taman 3 pice od nje jedva da se naprave)
__________________________________________________ ______________________________________
0.10+1+2+2+1.80+1.20 = 8.10e HVALA
dodao bih na sve ovo ko sto sam rekao , pola kuhinje umazes i nagrdis rendajuci i sjeckajuci, struja, voda , tanjiri ...
e sad moze i ovako
3x60c kore
300gr posebne
1xkecap
_________________
1.8+1+1 = 3.8e Neka HVALA







Bookmarks