hahahahaahhahah čovjek me potpuno poludje noćas sa "kome posluku porat...poslati...šaljem poruku onima koji čuju, a ne vide" hahahahahahahhaahahhahah
p.s. ne $ekiram se što skaču cijene cigareta jerbo sam nepušač, ali bogami hrana brate uništi kako je poskupjela!!! Što je prije 2 godine koštalo 120 eura u prodavnici, sad izadje na 200! A plate ili manje ili iste![]()






Bookmarks