@montenegrina: Zva
la se teta Milunka, zvali smo je po imenu, ne znam da l` je imala neki nadimak..Imala je izostren sluh kad mama krene da nas tamani, sto je tada bilo sasvim racionalno nego mi nismo to tako posmatrali

,i uletjela bi kod nas u stan da nas 'spasi'.. Pored teta Milunke radila je jos jedna crna zena,uvijek mi je bila strasno lijepa..Moram pitat mamu kako se zove,sjetice se ona..I cika Marko iz knjizare sa Trga N.Djurkovica mi fali, bio mi je najbolji drugar iz djetinjstva..I ljuljaske na setalistu kojih vise nema..I gomila stvari,uf..
Bookmarks