Quote Originally Posted by sport89 View Post
nije njima 24-ti kad i nama
Ono nije, što jes' jes'.

trebali su napisati koja je časovna zona, mada nisu mogli pretpostaviti da imaju ovoliko fanova ili paćenika u CG.

Nije profesionalno od njih, ovo što nam čine.

Uopšte nije!