Originally Posted by sport89 nije njima 24-ti kad i nama Ono nije, što jes' jes'. trebali su napisati koja je časovna zona, mada nisu mogli pretpostaviti da imaju ovoliko fanova ili paćenika u CG. Nije profesionalno od njih, ovo što nam čine. Uopšte nije!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks