Inflacije. Jedva dohvaćam kvaku od frižidera, otvaram, a ono prazno...
Živio sam u vojnoj zgradi...
Poslije izlaska na vazduh ulazimo u lift (kao i djeca generala)... Djeca generala svog psa hrane najskupljom čokoladom od mente.
EDIT: Odrastanje pamtim i po lomovima s bicikala od prebrze vožnje (za biciklo) (ostali ožiljci pa se mora zapamtit).
Po mnogo dobrom ocu... Koji je uvijek trudio da mi ništa ne fali... I još milion malih gluposti koje bih ostavio za sebe
E, da pamtim i ono Kinder Jaje, a i Bburago autiće, replike pravih u 1/43 razmjeri...
Kao i oduševljenje kad je ujak svratio kod nas, i mobilnim telefonom nas zovnuo na fiksni, a ono bez žice - zazvonje fiksni... WooooW :O





Reply With Quote
Bookmarks