
Originally Posted by
Fabia_Elegance!
Gledam nesto na WIKI i naidjem na ovaj podatak (potrosnja VW Pola):
Polo 1.4 i 1.6 trose isto na otvorenom;
Polo 1.4 i 1.6 trose isto u grad;
Ako kombinujes potrosnju, za Pola 1.4 prosjecna je 6.9 a za 1.6 je 7.0.
WTF?
Hahaha to cisto da ne bi bilo da su isti potrosaci pa ovom stavili 6.9
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Bookmarks