znas kako mogu, ako im ti kazes koja ti je policija oduzela pa da oni zovnu direktno tu ispostavu pa da ovi provjere, inace bi morali da zovu svaku stanicu u svaki grad da bi tacno znali, zato policija oduzma ili auto ili tablice kad ima kažeš da si 'zaboravio' i onda ti kazu kad doneses vozacku dobices auto ili tablice nazad nazad.

Mene su jednom zaustavili u DG i ja bio bez voazcke, i rekoh im da sam zaboravio, i ovaj zovne u Cetinjsku policiju i ovi mu kazu da me nema u evidenciju, i ovaj mi napise za ne nosenje.