Originally Posted by Archi To je onaj od 74kw.. To je neki sklad izmedju vuche, da nije mrtav ka sdi i potroshnje da ne loche .. Zadnji put, BP-PG sa klimom, potrosnja 4.6l / 100km .. Sve nizbrdo
niujedne mi gace lastike nema
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks