pa sto nisi zva na pice da iskocimo? e pa strasno.. nerviras me ti sad (mada ti nisi stvar, pa ne znam broji li se to)
pa sto nisi zva na pice da iskocimo? e pa strasno.. nerviras me ti sad (mada ti nisi stvar, pa ne znam broji li se to)
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks