Aoo a ti si uzeo ono Mijovo neauto ;Ppppp

270 i par eura koshta jedna nova donja viljushka originalna (TRW) i nema ih u CG a skripa tih ce te oladit za ni mjesec dana, tj. zavisi kako budesh srece imao Dodushe skripa se rjeshava privremeno podmazivanjem mastima u spreju...Mada koga uopshte briga...nije mrtvi golf pa da je bitno je li viljushka 50 ili 80e....Kad muga ga dam lijevo pa desno pa lijevo uhh ;Pp

Mislim da cu u sledecih mjesec dana konachno nabavit poliuretanske shipke i na strug napravit silente za kompletno auto