Ovo sto rade sa cijenom plina kod nas je bolesno. U SRB litar plina je 58 dinara a ovdje 75 centi.
Sramota!
Ovo sto rade sa cijenom plina kod nas je bolesno. U SRB litar plina je 58 dinara a ovdje 75 centi.
Sramota!
TAKUMI
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks