Pogledah prije neki dan emisiju Vrele Gume, i bijase CT200h... Fino auto... Ne znam kakav je uzivo, ali ovako izgleda pristojno a unutra je bas bas bas (BAAAAAS) fin.

Mada bih volio da spolja ima jos malo agresivniji izgled iako je hibrid