Pogledah prije neki dan emisiju Vrele Gume, i bijase CT200h... Fino auto... Ne znam kakav je uzivo, ali ovako izgleda pristojno a unutra je bas bas bas (BAAAAAS) fin.
Mada bih volio da spolja ima jos malo agresivniji izgled iako je hibrid![]()
Pogledah prije neki dan emisiju Vrele Gume, i bijase CT200h... Fino auto... Ne znam kakav je uzivo, ali ovako izgleda pristojno a unutra je bas bas bas (BAAAAAS) fin.
Mada bih volio da spolja ima jos malo agresivniji izgled iako je hibrid![]()
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks