Za HDD jesu (mada bi mogla da bude koji stepen niža), a za ostalo mislim da ti je uvećano za nekih 15%.
Za HDD jesu (mada bi mogla da bude koji stepen niža), a za ostalo mislim da ti je uvećano za nekih 15%.
There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)
Bookmarks