Kad se diler ne javlja.
Kad nešto lepo objasnim, nacrtam, obojam i napravim animaciju i/ili maketu sa figuricama pa opet bude pogrešno shvaćeno. Vredi i za forum. :Opća retardacija:
Kad se diler ne javlja.
Kad nešto lepo objasnim, nacrtam, obojam i napravim animaciju i/ili maketu sa figuricama pa opet bude pogrešno shvaćeno. Vredi i za forum. :Opća retardacija:
Ne čitam s razumevanjem.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks