Ja velim da me to čini srećnom, a ne da se ljubim.
A moj sparco, očekivala sam od tebe drugačiji odgovog hahahaa tipa *dugo nijesi bila srećna * i tako to haahahhahaha
Ja velim da me to čini srećnom, a ne da se ljubim.
A moj sparco, očekivala sam od tebe drugačiji odgovog hahahaa tipa *dugo nijesi bila srećna * i tako to haahahhahaha
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks